Owocarki i patery – idealne dodatki na Twój świąteczny stół.

Skompletowałaś już prawie całą zastawę stołową. Wybrałaś idealne kieliszki kryształowe i szklanki kryształowe. Pomyślałaś o kryształowej karafce do whisky i dzbanku do napojów. Wsadziłaś swój przepiękny bukiet kolorowych tulipanów do nowego wazonu. Rozłożyłaś cudowne świeczniki kryształowe i wsadziłaś do nich przepięknie pachnące świece. Wszystko prawie gotowe. Nakrywasz do stołu. Rozkładasz talerze i sztućce. Zachwycasz się swoją zastawą. Wiesz, że Twoi goście lada chwila zapukają do drzwi. Twoja aranżacja napawa blaskiem i lekkością. Wiesz, że wszystko jest idealnie…

O nie! Nagle czujesz strach i panikę. Miałaś jeszcze rozłożyć owoce i ciasto. Potrzebujesz odpowiednich naczyń, których nie ma. Coraz bardziej ściska Cię w żołądku…
Czarny scenariusz, prawda? Z nami jest on niemożliwy!

W naszej ofercie znajdziesz owocarki, miseczki, bomboniery i patery na ciasto. Tak, tak pomożemy Ci skompletować całą zastawę stołową i już żadne przyjęcie nie będzie Ci straszne.

W naszej ofercie znajdziesz praktyczne kryształowe miseczki, kryształowe salaterki i kryształowe owocarki – naczynia kryształowe doskonałe na owocowe przekąski i smakowite desery.
Proponujemy bogaty wybór form, modeli, wzorów i kolorów. Nadzwyczajny design sprawi, że zachwycą one nie tylko posiadaczy, ale także każdego gościa. Owocarki będą cudownym dodatkiem na świąteczny stół, ale także sprawdzą się na co dzień ozdabiając kuchenny blat czy stół w salonie. Znajdziesz w nas klasyczne i tradycyjne wzory, ale także nowoczesne cięcia.

Dopasuj swoją owocarkę do kieliszków i szklanek bądź wybierz całkiem odmienny wzór.
Nie bój się! Łącz wzory i kolory.
Ta aranżacja ma odzwierciedlać Twój gust i Ciebie.

Chcesz elegancko podać swoje popisowe ciasto bądź urodzinowy tort? Wybierz nasze kryształowe patery. Patera to także idealne rozwiązanie do serwowania ciastek, owoców i różnych smakołyków.

Owocarka bądź patera cudownie będzie prezentować się na każdym stole stając się częścią każdej aranżacji. Będzie praktyczną dekoracją, dzięki której będziesz mogła zrezygnować
z niepotrzebnych dodatków. Kryształowe szkło samo w sobie jest cudowną ozdobą. Wprowadza
w zachwyt najbardziej wymagających miłośników wzrokowych doznań. Owocarki i patery wykonane z ozdobnego szkła kryształowego szczególnie podkreślają walory estetyczne serwowanych smakołyków.

Po skończonym przyjęciu zastanawiasz się, gdzie umieścić ciasteczka, które Ci zostały, by dłużej zachować ich świeżość? Kryształowa bomboniera to coś co musisz mieć w swoim domu.