Tradycyjnie i elegancko, czyli kryształowa zastawa stołowa.

Cudze chwalicie swego nie znacie… A my znamy i dzielimy się z Wami tym, co polskie.

Kryształowa zastawa stołowa w tradycyjnym szlifie młynek głównie kojarzona jest z Polską. Na kryształowym rynku nasz kraj słynie z ręcznie wytwarzanych kryształowych szklanek czy kryształowych kieliszków. Kryształ znów staje się modny i powraca w wielkim dla siebie stylu. Unowocześnione formy i szlify sprawiają, że kryształ jest elegancki, ekskluzywny i nie kojarzy się już z babcinym kredensem.
Trochę przykurzone, trochę zapomniane – powróciły w wielkim stylu.
Polski kryształ kojarzy się przede wszystkim z wciągającą historią, ponadczasowym wzornictwem i formami.

Co sprawia, że kryształ jest tak wyjątkowy? Jest przede wszystkim całkowicie polskim produktem. Surowiec pochodzi z polskiej huty, gdzie hutnicy dmuchają odpowiednie formy, a następnie wszystkie procesy obróbki, zdobienia i malowania odbywają się w naszym zakładzie i są wykonywane przez wykwalifikowanych artystów rzemieślników.

Kryształowy szlif młynek jest jednym z najczęściej wybieranych wzorów wśród miłośników kryształowych produktów. Zawiera w sobie długą historię, a powielany jest od początku kryształowej historii. Klasyka i elegancja jaką ze sobą niesie sprawia, że kryształowe szklanki, czy kryształowe kieliszki z łatwością wpasują się do każdego wnętrza, a wszystkie aranżacje nabiorą lekkości i wdzięku.

Z nami stworzysz niepowtarzalne aranżacje stołu, które zachwycą wszystkich Twoich gości, a nawet wprowadzą w zachwyt najbardziej wymagających miłośników kryształowego piękna i blasku.

Kryształowe szklanki do whisky

Kryształowe szklanki typu long polecane jako: szklanki do napojów, szklanki do drinków

Tradycyjne kryształowe kieliszki do wódki polecane również jako kieliszki do likieru, kieliszki do nalewek

Standardowe kieliszki do wódki polecane na rodzinne czy przyjacielskie spotkania

Kryształowe kieliszki do czerwonego wina

Kryształowe kieliszki do białego wina

Kryształowe kieliszki do szampana

Pokale – kryształowe szklanki do piwa polecane również jako szklanki do drinków czy szklanki do koktajli

Kryształowy kufel do piwa

W naszej ofercie w szlifie MŁYNEK znajdziecie również karafki do whisky dedykowanie również jako karafki do wódki czy karafki na nalewki, karafki do wina, kryształowe owocarki, kryształowe bomboniery, kryształowe puszki, kryształowe wazony, kryształowe świeczniki, kryształowe obrączki do serwetek, kryształowe kieliszki do martini, kryształowe kieliszki do koniaku, kryształowe kieliszki do drinków.

Wybierajmy kieliszki kryształowe, które zachwycą gości nietuzinkową formą naczynia oraz uwydatnią smak i aromat serwowanego trunku