Szklanki – naczynia, bez których nie wyobrażamy sobie życia.

Szklanki to obowiązkowe naczynia używane za równo na co dzień, jak i od święta. Istnieje wiele rodzajów szklanek: szklanki do whisky, szklanki do napojów, szklanki do drinków, szklanki do piwa, literatki, filiżanki. Jakie rodzaje szklanek warto mieć w domu, by wykorzystywać je w pełni? Oto kilka podstawowych i niezwykle funkcjonalnych modeli, które świetnie sprawdzają się na wiele różnych sposobów.

Szklanki do whisky stosowane są zazwyczaj do degustacji wytwornych celtyckich trunków, ale także świetnie sprawdzą się jako szklanki do napojów, szklanki do drinków i szklanki do brandy.

Szklanki wysokie typu long polecane są jako:

  • szklanki do napojów,
  • szklanki do drinków,
  • szklanki do koktajli.

Szklanki do piwa inaczej tzw. pokale świetnie sprawdzą się jako:

  • szklanki do piwa,
  • szklanki do drinków,
  • szklanki do koktajli.

Szklanki wykonane z szkła kryształowego to zachwycające wzory, idealnie przejrzyste szkło, które pozwoli zaprezentować nieskazitelną barwę każdego podawanego napoju. Wachlarz wzorów sprawia, że każdy znajdzie coś w swoim guście. Uniwersalizm kryształowych naczyń powoduje, że dopasowują się one do każdego wnętrza i stylizacji dodając jej niesamowitej elegancji i lekkości.

Kryształowe szklanki to też świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Szklanki kryształowe zapakowane w eleganckie i ekskluzywne opakowanie z ekoskóry zachwyci każdego obdarowanego. Tak cudowny i niepowtarzalny prezent można wzbogacić o indywidualną dedykację na opakowaniu lub szklankach. Szklanki z grawerem zostaną stworzone specjalnie dla zamawiającego, będą jedyne w swoim rodzaju, a osoba obdarowana poczuje się nadzwyczaj wyjątkowo.

Grawer na szklankach wykonywany jest metodą laserową. Przed wykonaniem graweru przygotowywane są projekty. Istnieje możliwość umieszczenia inicjałów, grafiki, loga, herbu, życzeń, itp.

Nasze kieliszki kryształowe nadadzą blasku i wykwintnego wyglądu Twojemu wnętrzu.