Kryształowe karafki dopełnieniem idealnej zastawy stołowej.

Poza smakiem i aromatem dań przygotowanych z największą starannością, poza wyborem najlepszych trunków i napojów, znaczącą rolę odgrywa także forma ich serwowania, dlatego warto stworzyć i zadbać o przepiękną zastawę stołowa , która zachwyci każdego naszego gościa. Masz już kieliszki kryształowe i szklanki kryształowe? Czas zadbać o wybór odpowiedniej karafki. Kryształowa karafka to niezbędny element każdej eleganckiej aranżacji stołu. Karafki kryształowe będą się prezentować o wiele lepiej niż firmowe butelki z alkoholem. Czy nasi goście muszą czytać etykiety na butelkach? Niech wiedzą, że podajemy im najlepszy trunek jaki tylko istnieje w najlepszej oprawie jaką mogą sobie tylko wymarzyć. Kryształowe karafki mają ponadczasowy design, który sprawi, że z łatwością wpasują się w gusta osób uwielbiających tradycyjne rozwiązania, a także zachwycą miłośników nowoczesności. Idealnie przejrzyste szkło kryształowe sprawi, że każdy serwowany trunek zachwyci i ukaże swoją idealną barwę. Oryginalne kształty, finezyjne zdobienia, ręczne wykonanie sprawiają, że karafki kryształowe są uosobieniem artyzmu i wytworności. Wszystkie nasze produkty wykonywane są poprzez prawdziwych artystów rzemieślników z największą starannością.

Karafki do whisky

Szlachetny trunek, jakim jest whisky, wymaga odpowiedniej oprawy i właściwego serwowania. Karafka do whisky zapewnia efektowne podanie. Pozwala uwolnić z whisky to co najlepsze, ale także zapewnia niesamowite doznania wzrokowe i estetyczne. Eleganckie karafki do whisky będą świetnie się prezentować zarówno w przeszklonym barku, jak i na stole podczas towarzyskich spotkań i przyjęć. Kryształowa karafka to nadzwyczaj cudowne naczynie wykonane ręcznie z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Oferujemy kryształowe karafki do whisky kwadratowe, które z łatwością można wykorzystać jako: karafki do wódki, karafki na nalewki, karafki do likieru czy jako karafki do koniaku i brandy.

Karafki do winadekantery

Serwowanie wina jest prawdziwym rytuałem, ale nie tak skomplikowanym jak może się nam wydawać Wystarczy pamiętać tylko o kilku prostych zasadach. Wino przelane przed podaniem do odpowiedniej karafki do wina zapewnia uwolnienie właściwych aromatów i smaku. Karafka do wina powinna być pękata i szeroka dołem z wąską, długą szyjką. Kryształowe karafki do wina, dzięki idealnej przejrzystości, ukazują właściwą i głęboką barwę serwowanego wina, co od razu zachęca do próbowania. Warto pamiętać, że karafka do wina czerwonego nie musi posiadać korka. Wino czerwone uwielbia styczność z powietrzem. Wino białe jest winem o wiele delikatniejszym i w tym przypadku powinniśmy zadbać o karafkę z korkiem.