Karafki kryształowe

Karafka

to naczynie służące przede wszystkim do rozlewania trunku oraz do jego pięknej i niezapomnianej prezentacji podczas przyjęć, przyjacielskich spotkań czy wieczornego relaksu we dwoje. Karafka kryształowa zapewnia idealna przejrzystość i pomaga w ocenie jakości podawanych alkoholi. Szkło kryształowe sprawi, że zachwycimy nawet najbardziej wymagających koneserów.

karafka do wina

Karafki dzielimy według ich przeznaczenia. Karafka do wina ma pękaty dół i długą, wąską szyjkę. Taka budowa zapewnia właściwe uwolnienie głębokich aromatów wina. Karafka do wina może nam również posłużyć jako karafka na nalewki wszelkiego rodzaju. Karafki kwadratowe przeznaczone są głównie do whisky i brandy, ale również bardzo często wykorzystywane są do wódek i nalewek wszelkiego rodzaju.

karafka do whisky

Karafki kryształowe to właściwe formy zapewniające wygodną degustację, a także naczynia, które zachwycą i z łatwością dopasują się do wszelakich wnętrz, aranżacji i stylizacji. Wachlarz niepowtarzalnych wzorów sprawia, że każdy znajdzie coś, co go zadowoli. W ofercie znajdują się bowiem bogato zdobione karafki dla fanów przepychu, a także delikatne wzory, które zachwycą minimalistów.

Karafki to świetny dodatek do każdego domu i barku, a także idealny prezent na wszelakie okazje: urodziny, imieniny, jubileusz, rocznicę czy ślub. Tak wspaniały prezent wzbogacony o usługę grawer sprawi, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo. Karafka z grawerem odpowiednio dopasowanym do okazji staje się pamiątką na długie lata. Jej blask i niepowtarzalność nigdy nie zgasną.

karafka z grawerem

Karafki z grawerem wykonujemy na specjalne życzenie klienta. Pomagamy w przygotowaniu odpowiedniego projektu adekwatnego do okazji. Grawerujemy życzenia, wierszyki, grafiki, logo, herby i wiele innych.

Kieliszki kryształowe to wysoka jakość i staranność wykonania.