Karafka z grawerem – idealne podziękowania dla rodziców.

Ślub i wesele to niezwykle ważne wydarzenie dla dwóch kochających się osób. Państwo Młodzi zawsze chcą, by w ten szczególny dla nich dzień towarzyszyli im ich bliscy. W trakcie wesela wyróżniamy i dziękujemy najważniejszym dla nas osobom. Świadkowie czy drużbowie otrzymują przeważnie drobne, śmieszne upominki. Rodziców należy wyszczególnić w wyjątkowy sposób i podarować im coś nietuzinkowego.
Kryształowa karafka z grawerem jako podziękowania dla rodziców to strzał w dziesiątkę. Kryształowe karafki wykonywane i zdobione ręcznie to wspaniała i elegancka pamiątka, która ucieszy, ozdobi barek czy witrynę, a każde spojrzenie na nią sprawi, że rodzice ze wzruszeniem będą wracać do tych chwil. Karafka grawerowana to także funkcjonalny prezent, który będzie mógł być wykorzystywany podczas rodzinnych czy przyjacielskich spotkań. Grawer na karafce można zrealizować w formie podziękowań – wierszyka, grafiki, subtelnego napisu czy Waszego zdjęcia. Tak, karafka z grawerem Waszego portretu będzie niczym zdjęcie, ale w niebanalnej firmie (pamiętaj jednak, że aby wykonać taką karafkę potrzeba 1-2 miesiące na czas realizacji, a Wy musicie dostarczyć nam zdjęcie spełniające odpowiednie kryteria). Karafki grawerowane wymagają odpowiedniego przygotowania. Zawsze pomagamy w doborze wzoru, koloru czy przy projekcie podziękowań. Dbamy też, aby Wasz prezent dotarł na czas. Kryształowe karafki to elegancja sama w sobie. Ręczne wykonanie sprawia, że są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.
Podaruj swoim rodzicom niesamowity prezent, który wzruszy do łez.
Karafka z grawerem odpada? Chcesz osobno podziękować mamie a osobno tacie? Jako prezent dla taty proponujemy kryształowe kieliszki do koniaku bądź kryształowe szklanki do whisky. Jako prezent dla mamy wybierz kryształowe kieliszki do wina. W naszej ofercie znajdziesz także: kryształowe kieliszki do wódki, kryształowe kieliszki do nalewek, kryształowe kieliszki do szampana, kryształowe szklanki, kryształowe wazony czy kryształowe owocarki. Wszystko czego szukasz znajdziesz w naszym sklepie.