Szkło kolorowe – tylko dla odważnych?

Kolorowe kieliszki z pewnością nadadzą wyjątkowości każdemu pomieszczeniu, a także każdej aranżacji stołu. Tego typu ozdoby to propozycja dla osób, które nie boją się wyrazistych dekoracji. Jednak nikt nie powiedział, że kolorowe kieliszki muszą być krzykliwe. Kolorowe szkło idealnie wpasuje się w stonowany nowoczesny design, minimalistyczne wnętrza czy też bogate, ekskluzywne pomieszczenia.

Kieliszki kolorowe wykonane ze szkła kryształowego to istne dzieła sztuki. Proces ich tworzenia jest długi i bardzo pracochłonny, a wszystko wykonywane jest ręcznie od dmuchania w hucie po szlifowanie, malowanie i wykończenie. Bogata gama kolorów i wzorów sprawia, że możesz stworzyć niesamowite kolekcje.

Jednymi z najchętniej wybranych są kieliszki kryształowe w 6 kolorach. Takie niestandardowe komplety lampek do wina czy kieliszków do wódki sprawiają, że każda Twoja aranżacja nabierze niesamowitego blasku, a w trakcie rodzinnego przyjęcia już nikt nie pomyli kieliszków czy szklanek.

Szlif kr3 to prosty, ponadczasowy design, po który sięgają miłośnicy nowoczesności, stylu i luksusu. Kieliszki do wina czy szklanki do whisky w tym wzorze i czarnym kolorze budzą podziw wśród wszystkich.

Wyroby produkowane ręcznie to gwarancja unikatowości każdego poszczególnego artykułu, któremu zdobnik pracujący w szlifierni poświęcił należytą uwagę, pochylając się nad każdym szczegółem, dlatego szkło kolorowe artystyczne z naszej oferty cechuje się wysoką jakością wykonania. Dzięki temu każdy znajdzie najlepsze dla siebie kieliszki kryształowe i szklanki kryształowe, które będą stanowić wyjątkową ozdobę i część aranżacji wnętrz, a Wy będziecie mogli cieszyć się posiadaniem małych dzieł sztuki.