Szkło do piwa – to piwny smakoszu musisz mieć!

Właściwie dobrane szkło do piwa nie tylko ułatwi przepyszną degustację, ale i idealnie wpasuje się do domowej zastawy oraz zachwyci wszystkich gości podczas spotkań w gronie rodziny, przyjaciół, letniego grilla czy piłkarskich rozgrywek w gronie kumpli.

Kryształowe kufle do piwa to grube, masywne, solidne i nadzwyczaj męskie naczynia. Różnorodność oferowanych wzorów, duża pojemność, idealna przejrzystość to cechy, które sprawiają, że nasze kufle nie zawiodą najbardziej wymagających. Dodatkowym atutem jest ucho przy kuflu, które pozwala na swobodną i wygodną degustację, ale także zapobiega ogrzewaniu trunku. Kufle do piwa idealnie sprawują się do serwowania porterów, jasnych i ciemnych lagerów, koźlaków czy piw miodowych.

Pokal inaczej nazywany jako szklanki do piwa czy kieliszki do piwa to wersja dla miłośniczek piwnych degustacji. Delikatne, eleganckie i bardziej filigranowe pokale zadowolą każdą kobietę. Wachlarz wzorów sprawia, że każda dama znajdzie szlif odpowiadający jej osobowości i wymaganiom wizualnym. Nóżka przy kieliszkach zapewnia wygodę i zapobiega ogrzewaniu orzeźwiającego trunku. Nadają się do serwowania piw lekkich, lagerów, koźlaków, pilznerów czy piw angielskich.