Szkło do piwa – kufle i pokale.

Jak wiadomo Polacy lubują się w goryczkowych napojach. Piwo spożywane jest podczas przyjęć, spotkań z rodziną, przyjaciółmi, jako napój do wznoszenia toastu i świętowania. Spożywamy go na co dzień i od święta. Warto zatem zadbać o właściwe szkło do piwa, które pozwoli nie tylko na przyjemną i wygodną degustację, ale będzie także uniwersalne i posłuży na co dzień oraz od święta.

Kryształowe kufle do piwa to świetne rozwiązanie dla męskiego grona piwnych miłośników. Grube, masywne kufle z rączką zapewnią wygodę i swobodę podczas degustacji. Ucho zapobiega także ogrzewaniu podawanego trunku, co pozwala na dłuższe utrzymanie właściwej temperatury piwa. Różnorodność oferowanych wzorów, duża pojemność, idealna przejrzystość to cechy, które sprawiają, że nasze kufle nie zawiodą najbardziej wymagających. Kufle do piwa idealnie sprawują się do serwowania porterów, jasnych i ciemnych lagerów, koźlaków czy piw miodowych.

Kufel może być też wspaniałym i oryginalnym pomysłem na prezent dla miłośnika piwa. Kufel z grawerem i pamiątkową dedykacją lub grafiką z wartością sentymentalną sprawi, że osoba obdarowana poczuje się nadzwyczaj wyjątkowo i niepowtarzalnie.


Nie zapominajmy, że wśród Pań również są prawdziwe miłośniczki goryczkowego smaku piwa. Delikatne, subtelne kieliszki do piwa – pokale to idealne rozwiązanie dla żeńskiego grona degustatorek. Filigranowe pokale zadowolą każdą kobietę, a bogaty wachlarz wzorów, zdobień i kolorów sprawi, że każda Pani znajdzie coś dla siebie. Nóżka przy kryształowych pokalach sprawia, że degustacja jest miła, przyjemna i wygodna. Właściwy kształt zapobiega także zbędnemu ogrzewaniu podawanego alkoholu. Kryształowe pokale nadają się do serwowania piw lekkich, lagerów, koźlaków, pilznerów czy piw angielskich. Pokale wykorzystywane są również jako: szklanki do drinków i szklanki do koktajli.

Najlepszym wyborem do serwowania wszelakich piw są kieliszki kryształowe.