Szkło do piwa – kieliszki do piwa czy kufle do piwa?

Szklanka do piwa czy kufel do piwa, odpowiednio dobrane zwiększają przyjemność delektowania się złocistymi trunkami. Dopasowane do typu serwowanego alkoholu pokale czy kufle pomogą idealnie podkreślić charakter napoju i wydobyć z niego wyjątkowy, właściwy aromat. W naszej ofercie znajdziecie pokale i kufle przeznaczone do serwowania: lagera, ciemnego, pszenicznego, rzemieślniczego czy kraftowego piwa.

Szklanki do piwa idealnie sprawdzą się do serwowania piw pszenicznych i rzemieślniczych. Wysoka czarka o dużej pojemności świetnie zaprezentuje złocistą barwę serwowanych alkoholi oraz wyeksponuje pianę, która jest charakterystyczna dla tego rodzaju napojów. Szklanki do piwa inaczej pokale, które osadzone są na krótkiej nóżce zapewniają dłuższe utrzymanie właściwej temperatury każdego piwa, ale także zapewniają przyjemną i wygodną degustację. Uniwersalny, ponadczasowy design sprawia, że szklanki świetnie dopasują się do każdego wnętrza. Będą stanowić idealny dodatek każdej stołowej zastawy. Pokale są tak uniwersalnym typem szklanek, że polecane są także jako: szklanki do drinków czy szklanki do koktajli. Pamiętaj, że piękne kryształowe kieliszki, w których serwowane są napoje dodadzą jeszcze większego uroku, a po za ukazaniem wyjątkowego smaku, ukażą walory estetyczne.

Kryształowe kufle do piwa to świetne rozwiązanie dla męskiego grona piwnych miłośników. Grube, masywne kufle z rączką zapewnią wygodę i swobodę podczas degustacji. Ucho zapobiega także ogrzewaniu podawanego trunku, co pozwala na dłuższe utrzymanie właściwej temperatury piwa. Różnorodność oferowanych wzorów, duża pojemność, idealna przejrzystość to cechy, które sprawiają, że nasze kufle nie zawiodą najbardziej wymagających. Kufle do piwa idealnie sprawują się do serwowania porterów, jasnych i ciemnych lagerów, koźlaków czy piw miodowych.

Kryształowe kieliszki do piwa i kryształowe kufle to idealny dodatek do każdej zastawy stołowej, ale także wspaniały prezent. Jak sprawić, by był to prezent idealny? Wzbogać go o indywidualny grawer.

Kufel z grawerem to świetny prezent na urodziny czy imieniny. Jako podziękowanie czy pamiątkę. Kufle grawerowane cieszą się niesamowitą popularnością i są wybierane najczęściej jako prezent dla przyjaciela, prezent dla szefa czy prezent dla taty.