Szklanki do whisky. Jakich zasad należy przestrzegać podczas serwowania whisky?

Niedopuszczane jest, aby aromatyczny trunek jakim jest whisky serwować w tradycyjnej, zwykłej szklance. Taki zabieg uznawany jest w wielu krajach jako przejaw bardzo złego gustu.

W naszej ofercie znajdziecie szklanki do whisky w odpowiednim kształcie. Właściwa forma szklanek pozwala na uwolnienie wszystkich aromatów jakie skrywa w sobie ten mistyczny trunek. Odpowiedni kształt szklanki do whisky zapewnia przyjemną i wygodną degustację. Grube dno zapobiega szybkiemu ogrzewaniu się serwowanego alkoholu. Idealnie przejrzyste szkło kryształowe zapewnia, nie tylko niezapomniane wrażenia i doznania wzrokowe, ale także ukazuje właściwą barwę whisky. Pomaga w ocenie jakości alkoholu. Bogaty wachlarz wzorów, które wykonujemy, sprawia, że każdy miłośnik mistycznych trunków znajdzie coś dla siebie. Kryształowe szklanki do whisky to ponadczasowa elegancja i szyk. Funkcjonalne i praktyczne. Whisky tworzone jest z pasją i miłością. Wymaga cierpliwości i czasu. Takie są również nasze szklaneczki do whisky. Tworzone z tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Dmuchane ręcznie w polskiej hucie szkła, a następnie zdobione (szlifowane) przez artystów rzemieślników najlepszych w swoim fachu.

Pamiętasz stare amerykańskie filmy i dżentelmenów popijających whisky w urokliwych szklankach?
Dawniej o tych szklankach można było pomarzyć, a dzisiaj są one na wyciągnięcie Twojej ręki!

Kliknij i sprawdź naszą bogatą ofertę —-> Kryształowe szklanki do whisky.

Jesteś minimalistą, a Twoje wnętrza odzwierciedlają nowoczesność? Znajdziesz u nas szklanki w dwóch fantastycznych wzorach: Kr4 i Kr3. Szklanki do whisky w tych wzorach przypadną Ci do gustu. Spełnią Twoje największe oczekiwania, a także wpasują się w klimat Twoich wnętrz.

Uwielbiasz tradycję i cenisz sobie historię? Szklaneczki do whisky w szlifie młynek lub caro to idealna propozycja dla Ciebie!

Lubisz łączyć nowoczesność z tradycją? Postaw na wzór Kr1. Według tradycji kryształ ma być bogato zdobiony, a nowoczesność lubi proste rozwiązania. Takie właśnie są szklanki kryształowe do whisky w szlifie kr1.

Lubisz oryginalne rozwiązania? Postaw na szklanki do whisky we wzorach, których nie znajdziesz w żadnym innym sklepie. Nowoczesne wzory stworzone z myślą o Tobie.

Nie czekaj wybierz swoje jedyne i niepowtarzane KRYSZTAŁOWE SZKLANKI DO WHISKY.

Szkło kryształowe, tak bardzo zapomniane, powraca w wielkim stylu łącząc ze sobą pokolenia.