Szklaneczki do whisky. Kryształowe cuda.

Szklaneczki do whisky to cudowny prezent dla miłośników szlachetnych trunków. Mistyczna magia tworzenia whisky potrzebuje właściwej i odpowiedniej oprawy także podczas degustacji.

Jednym z najlepszych wyborów są kryształowe szklanki do whisky, które zachwycą najbardziej wymagających. Stworzone z najwyżej jakości kryształowego szkła, szklanki do whisky są idealnie przejrzyste, dzięki czemu każdy podany w nich trunek zaprezentuje swoją nieskazitelną i właściwą barwę. Szkło kryształowe pomaga także w ocenie lepkości i jakości podawanego alkoholu, dlatego profesjonalni degustatorzy z czystym sumieniem sięgają po szklaneczki do whisky lub kieliszki do whisky wykonane z kryształu. Właściwy kształt i forma zapewniają wygodną i przyjemną degustację. Grube dno szklanek do whisky zapobiega szybkiemu ogrzewaniu się podawanego alkoholu, a także izoluje ciepło naszych dłoni podczas trzymania szklanek.

Szklaneczki do whisky z kryształowej kolekcji to szklanki dla każdego. Dla profesjonalnych smakoszy, ale również dla zwykłych fanów tego aromatycznego trunku. Bogate zdobienia zachwycą najbardziej wymagających tradycjonalistów, a miłośnicy nowoczesności i delikatności odnajdą odzwierciedlenie swojego stylu w prostych, designerskich wzorach i cięciach.

Dlaczego kryształowe szklaneczki do whisky są tak wyjątkowe? Są tworzone z sercem i pasją do ręcznego artyzmu. Wytworzone są całkowicie ręcznie przez najlepszych w swoim fachu artystów rzemieślników. Czym bowiem jest komplet przepięknych kryształowych szklanek wytworzonych ręcznie w dobie maszyn i automatyzacji? Nasze szklaneczki nie pochodzą z Chin. Są tworzone z pasji i całkowicie wykonane w Polsce.