Prezent na urodziny – kryształowa karafka z grawerem.

Prezent na 30 urodziny? Prezent na 40 urodziny? Prezent na 50 urodziny? Prezent na 60 urodziny? Niezależnie od okazji postaw na zestaw do whisky. Idealnie i elegancko zapakowany zestaw wzbogać o grawer. Karafka z grawerem to cudowna i niezapomniana pamiątka, który będzie zdobić barek solenizanta, a także posłuży mu przez wiele długich lat. Pamiątkowy grawer wykonany na karafce sprawi, że osoba obdarowana poczuje się wyjątkowo.

Z nami prezent jest taki prosty. Wybierz karafkę, powiedz nam co i z jakiej okazji chcesz wygrawerować, a my pomożemy stworzyć Ci projekt graweru, a następnie Twój pomysł wcielimy w życie.

Karafka z grawerem polecana jest jako: prezent na urodziny, prezent na imieniny, prezent dla szefa, prezent na jubileusz, prezent na ślub czy prezent na rocznicę. Każda okazja jest idealna, by podarować bliskim karafkę z grawerem.

Do każdej naszej karafki z grawerem możesz dopasować kieliszki kryształowe czy szklanki kryształowe w tym samym wzorze oraz ekskluzywne opakowanie z ekoskóry idealne na prezent.

Zestawy do whisky to jeden z najczęściej wybieranych prezentów. Uniwersalne, na czasie, eleganckie i zachwycające. Takie właściwe są kryształowe zestawy do whisky.