Prezent na 60 urodziny – zachwycające kryształowe szkło.

60 urodziny mamy, babci, dziadka, taty to nie lada okazja, która wymaga szczególnego świętowania. Rodzinne przyjęcie, wspólne toasty, moc życzeń i brak pomysłu na prezent? Warto na początku pomyśleć co lubi solenizant. Wino czy może nalewki? A może solenizant uwielbia whisky?

Kryształowe zestawy kieliszków to prezent idealny. Szkło kryształowe zachwyca swoją idealną przejrzystością i blaskiem sprawiając, że podawane trunki prezentują swoją właściwą barwę. Właściwe kształty zapewniają przyjemną i właściwą degustację bogatą w wyraziste doznania smakowe. Ponadczasowy charakter kryształu sprawia, że nigdy Wasz prezent nie wyjdzie z mody, a także z łatwością wpasuje się do obecnej zastawy stołowej i wnętrz. 

Oto kilka naszych propozycji na prezent na 60 urodziny:

Karafka do wina i kieliszki do wina 

karafka i kieliszki do wina

Karafka i kieliszki do nalewki

Karafka i kieliszki do nalewki

Kieliszki do wina czerwonego 

Kieliszki do wina czerwonego

Kieliszki do wina białego 

Kieliszki do wina białego

Kieliszki do nalewki 

Kieliszki do nalewki

Karafka i szklanki do whisky

Karafka i szklanki do whisky

Prawie wszystkie komplety i kieliszki możemy zapakować w cudowne i niepowtarzalne opakowania z ekoskóry, które dodadzą naszemu prezentowi elegancji i ekskluzywności. 

opakowanie na karafkę i szklanki do whisky

Zastanawiasz się nad życzeniami lub specjalną dedykacją? Z nami to nie problem. Wybrany prezent może zostać wzbogacony o grawer na karafce czy kieliszkach lub nadruk na opakowaniu. 

Kieliszki kryształowe to jeden z najlepszych i najbardziej oryginalnych pomysłów na prezent.