Polski stół. Najpiekniejsza zastawa stołowa od rodzimej marki krysztaly.pl

Cudze chwalicie swego nie znacie… A właśnie, że znamy. Kto jeszcze nie miał jednak okazji zapoznać się z ofertą i historią naszej formy ma szansę nadrobić zaległości już teraz.

Kryształy. Trochę zapomniane, trochę przykurzone powróciły w wielkim stylu.

Polski kryształ ręcznie tworzony przez przez artystów rzemieślników to produkt tworzony z pasją poprzez niepowtarzalny i niespotykany talent. Kryształowa historia jest burzliwa. Liczy lata świetności i wiele upadków. Pomimo odrzucenia w latach 90. XX, kryształy przetrwały i powróciły na rynek z wielkim impetem. Powrót jednak był bolesny. Produkcja szkła kryształowego została ograniczona do minimum i jest to produkt ekskluzywny i rzadziej spotykany niż wcześniej, a co za tym idzie jego cena jest wyższa. Ceny szkła kryształowego są w dużej mierze uzależnione od wzoru, czyli szlifu. Wyrób jest droższy, gdy jest wykonywany, szlifowany, malowany, zdobiony ręcznie, a tym bardziej, gdy jest także dmuchany przez człowieka w hucie, a nie odlewany
w formie i wykonywany maszynowo.

Takie właśnie są NASZE KRYSZTAŁY – KRYSZTALY.PL
w pełni wykonywane ręcznie.

Kryształowe naczynia wracają na polskie stoły, a nawet światowe. Rodzimy, polski kryształ jest nadzwyczaj doceniany i pożądany poza granicami naszego kraju. W świecie mechaniki, automatyzacji i wyrobów tworzonych przez maszyny to właśnie produkty tworzone pracą rąk ludzkich nabierają niepowtarzalnego wdzięku i znaczenia.

Całkowicie ręczne wykonanie zapewnia nam nieograniczone możliwości podczas tworzenia, dzięki czemu możemy tworzyć dla Was całe kolekcje produktów w tych samych wzorach tworząc tym samym kompletne zastawy stołowe. Bogaty wachlarz wzorów sprawia, że każdy znajdzie wzór/szlif na miarę swoich oczekiwań i wymagań.

Marka krysztaly.pl dba o tradycję i historię kryształowego wzornictwa tworząc nieustannie wzory znane od wielu lat w świecie kryształu. Znajdziecie u nas wzór młynek, który przede wszystkim jest kojarzony z prawdziwym, polskim kryształem, szlif ananas zwany KK, caro czy wing. Wychodzimy również na przeciw nowoczesnym trendom tworząc nowe, oryginalne wzory, które zaspokajają potrzeby fanów nowoczesności, ekstrawagancji czy minimalizmu.

W naszej ofercie znajdziecie:

kieliszki do koniaku

kieliszki do nalewek

kieliszki do szampana

kieliszki do wina

kieliszki do wódki

kieliszki do drinków

kieliszki/szklanki do do piwa – pokale

kufle do piwa

szklanki do whisky

szklanki do napojów i szklanki do drinków

dzbanki

owocarki

wazony

karafki do wina

karafki do whisky

i koszyczki, bomboniery, puszki, patery, talerzyki, świeczniki.

Taka różnorodność wśród produktów sprawia, że stworzysz niesamowitą zastawę stołową.

Kieliszki kryształowe – pozwól się oczarować.