NASZA OFERTA

Krysztaly.pl to piękne, ponadczasowe wzornictwo oraz najwyższa jakość wykonania. Nasze szkło kryształowe to wyłącznie polskie rękodzieło. Realizujemy zamówienia dla klientów indywidualnych oraz hurtowych.

Oferujemy: kieliszki do wina (kieliszki do wina białego i kieliszki do wina czerwonego), kieliszki do szampana, kieliszki do wódki, kieliszki do koniaku, kieliszki do likieru, kieliszki do martini, kieliszki do nalewek, szklanki do whisky, szklanki do drinków, szklanki do wody, szklanki do piwa – pokal, karafki, owocarki, wazony oraz wiele innych.

Nasze kryształy to nie tylko zapierająca dech w piersiach zastawa stołowa. Kryształowe kieliszki do wina, kryształowe szklanki do whisky czy kryształowa karafka z grawerem to idealny prezent dla miłośników wytwornych trunków.

Wybierając kryształowe naczynia zastanawiasz się jaki wybrać wzór? Co jest teraz modne? Który z szlifów najlepiej przypadnie do gustu osobie obdarowanej?

W naszej ofercie znajdziecie prawie 20 różnych wzorów. Tych bardziej popularnych i tych, które wykonujemy na specjalne życzenie klienta. 

Ponadczasowy charakter kryształu sprawia, że wszystkie kieliszki i szklanki będą idealnie współgrały z obecną zastawą i wpasują się w każde wnętrze. 

Oto kilka topowych wzorów, na które warto zwrócić uwagę. 

1. Tradycyjny i klasyczny, wykonywany od pokoleń – młynek

kieliszki do wina

2. Elegancki i gustowny – kr1

karafka i szklanki do whisky

3. Wyrafinowany i ekskluzywny – caro

kieliszki do wina białego

4. Delikatny i subtelny – łezka

kieliszki do wódki

5. Nowoczesny minimalizm – kr4

szklanki do whisky