Kryształy – szkło o nieograniczonych możliwościach.

Szkło kryształowe inaczej tzw. kryształ to szkło o nieograniczonych możliwościach na czym głównie skupia się działalność naszej firmy. To właśnie my łamiemy stereotypy. Z nami kryształowe szkło nie kojarzy się tylko z babcinym kredensem. Tylko w naszej ofercie znajdziecie nowoczesne wzory, których nie ma w innym sklepie. Ekskluzywny i elegancki kryształ to idealna ozdoba każdego stołu czy meblościanki, a także niepowtarzalny prezent.

Kryształowe szklanki do whisky uważane są przez koneserów jako najlepsze szkło do degustacji whisky. Idealnie przejrzyste, grube dno, forma zapewniająca wygodną i przyjemną degustację to jedne z wielu cech przemawiających za kupnem szklaneczek do whisky ze szkła kryształowego. Whisky jest bowiem alkoholem z ogromną tradycją. Ten celtycki trunek wymaga specjalnego traktowania. Szkło kryształowe zapewnia również właściwą ocenę jakości i lepkości podawanego alkoholu.

Degustacja w kryształowych szklankach dopełniona zaserwowaniem whisky w specjalnie stworzonej do tego karafce do whisky wprowadzi w zachwyt każdego naszego gościa, a nam zapewni poczucie niesamowitej wyjątkowości i ekskluzywności.

Czerwone wino to drugi trunek na naszej liście, który wymaga specjalnej oprawy. Serwując wino w karafce do wina prezentujemy jego niesamowitą głęboką barwę, ale także pozwalamy, aby wino uwolniło swój prawdziwy aromat i smak. Drugim etapem degustacji wina czerwonego są właściwie dobrane kieliszki. Kieliszki do wina czerwonego powinny być wysokie. Czarka ma pękaty kształt zwężający się ku górze i osadzona jest na długiej nóżce, która zapewnia wygodną degustację, a także zapobiega ogrzewaniu się alkoholu. Czarka powinna mieć pojemność ok. 300ml. Duża pojemność nie pozwala jednak na napełnianie kieliszka do pełna. Kieliszki do wina czerwonego powinniśmy napełniać do 1/3 pojemności czarki.

Kieliszki kryształowe – magia, którą chcesz poczuć!