Kryształowe szklanki do whisky

Whisky to coś więcej niż alkohol. To mieszkanka burzliwej historii i celtyckich mitów kojarzona z czymś ekskluzywnym i mistycznym. Każdy największy koneser tego trunku wie, że wymaga on specjalnego traktowania. Odpowiednio dobrane szklanki do whisky sprawiają, że degustacja staje się prawdziwą, niezapomnianą przyjemnością i jest bardzo efektowna.

Eleganckie kryształowe szklanki do whisky zachwycają swoim wyglądem. Wytwarzane ręcznie z wysokiej jakości szkła kryształowego 24% Pbo stają się prawdziwym dziełem sztuki. Kryształowe szklanki znacznie różnią się od tradycyjnych. Zachwycają kształtem, wzorami i bogatymi zdobieniami, a w przypadku spożywania whisky ma to nie małe znaczenie.

Bezbarwne szkło ołowiowe, z którego zostały wykonane szklanki sprawia, że podczas degustacji możemy zachwycać się barwą trunku. Kształt szklanek pozwala na wydobycie bogatego aromatu, co sprawia, że delektowanie się smakiem tego alkoholu staje się niezwykłym i niezapomnianym przeżyciem. Bogata oferta wzorów pozwoli natomiast na zaspokojenie designerskich upodobań najbardziej wymagających koneserów.