Kryształowe kieliszki do prosecco

Prosecco to białe, włoskie wino musujące o delikatnym lekko owocowym smaku. Ten musujący trunek skradł ostatnimi czasy serca wielu osób lubujących się w musujących winach. Idealnie sprawdza się latem jako dodatek do sezonowych sałatek, ale jest także idealny do celebrowania chwil spędzanych w granie najbliższych. Świetnie komponuje się z kuchnią włoską i owocami morza.

Jakie zatem wybrać kieliszki do serwowania prosecco? Ze względu na swoją formę i kształt idealnie sprawdzą się kieliszki do szampana. Kieliszki powinny być wysokie, smukłe o zwężającej się ku górze czarce. Czarka kieliszka musi być osadzona na odpowiednio wysokiej nóżce, co zapobiega ogrzewaniu podawanego trunku ciepłem naszej dłoni podczas degustacji.

Polecamy kryształowe kieliszki do prosecco. Idealnie przejrzyste szkło kryształowe ukaże właściwy kolor trunku i pomoże w ocenie jego jakości oraz lepkości, a właściwe formy kieliszków pozwolą długo cieszyć się bąbelkową magią.

Oto nasze propozycje kieliszków do prosecco.

Eleganckie i subtelne kieliszki do prosecco z serii CRYSTALLINE to świetna oprawa dla toastów. Właściwy kształt kieliszka zapewnia wygodną i właściwą degustację. Odpowiednia forma czarki pozwala na zachowanie bąbelków na dłużej. Idealnie przejrzyste szkło zachwyci prawdziwych miłośników wdzięku i klasy. Kieliszki z tej serii przeznaczone są do mycia w zmywarce.

Kieliszki do prosecco z serii CRYSTALLINE zachwycają precyzją i pięknym wykonaniem. Prosty chodź bardzo stylowy i nowoczesny design zachwyci wszystkich miłośników minimalizmu. Odpowiedni kształt czarki lekko zwężającej się ku górze zapewni dłuższą radość z delektowania się szampanem. Kieliszki do toastu są nieodłącznym elementem każdej domowej zastawy. Kieliszki z tej serii przeznaczone są do mycia w zmywarce.

Kryształowe kieliszki do prosecco z serii Młynek to stylowe i eleganckie kieliszki z tradycyjnym wzorem. Kieliszki z tej kolekcji z łatwością wpasują się w każde wnętrze i aranżację. Sprawdzą się przy degustacji najbardziej wyrafinowanych szampanów i win musujących. Właściwa forma pozwala na długa i przyjemną degustację, a idealnie przejrzyste szkło kryształowe ukazuje nieskazitelną barwę trunku.

Kieliszki do prosecco z kolekcji CRYSTALLINE to gładkie, klasyczne kieliszki dla osób kochających minimalizm i elegancję. Kryształowe kieliszki do prosecco pozwolą zadowolić miłośników nowoczesności, ale także tradycjonalistów ceniących historie kryształowego szkła. Całkowicie ręczne wykonanie sprawia, że kieliszki do prosecco z naszej oferty są niepowtarzalne i zachwycające, a bogaty wachlarz wzorów pozwoli na dopasowanie kieliszków do swojego stylu.

Magia, którą chcesz czuć – kieliszki kryształowe.