Kryształowa wyprzedaż, czyli kryształowe kieliszki i szklanki w atrakcyjnych cenach!

Kryształowa wyprzedaż – co na niej znajdziemy?

Na naszej kryształowej wyprzedaży znajdziecie pełnowartościowe produkty, które są ostatnimi kompletami z danych kolekcji i partii produkcyjnych.
Dzięki wyprzedaży możecie kupić nieziemski upominek dla bliskiej osoby, dopełnić swoją obecną zastawę stołową, sprawić sobie lub swoim bliskim elegancki prezent w nowej niższej cenie.

Baw się kolorami i wzorami.
Łącz ze sobą różne produkty i twórz nieszablonowe rozwiązania.
To Ty jesteś Panią w swoim domu! Twoja aranżacja odzwierciedla Ciebie, Twój gust, pasje i marzenia.
To ona pokazuje jaką jesteś osobą.
Wyraź siebie!

Zestawy do whisky
Obecnie kryształowa wyprzedaż oferuje zestawy do whisky w przeróżnych wzorach i konfiguracjach. Możesz wybrać zestaw złożony z karafki do whisky i dwóch lub sześciu szklanek.
Zestawy do whisky polecane są jako element domowej zastawy, ale także jako prezent na wszelakie okazje: prezent na urodziny, prezent na rocznicę, prezent na imieniny, itp.

Szklanki do whisky
Niestandardowe wzory, wykonywane na specjalne zamówienie klienta teraz aż 12% taniej.
Teraz oszczędzasz nawet 35zł. Kryształowe szklanki do whisky to najlepszy wybór. Idealnie przejrzyste szkło kryształowe zaprezentuje nieskazitelną barwę każdego serwowanego alkoholu. Właściwa forma szklaneczek do whisky zapewni Ci przyjemną i wygodną degustację.

Kieliszki do wina czerwonego i kieliszki do wina białego
Kieliszki kryształowe to gwarancja zadowolenia i zachwytu.
Jakie powinny być kieliszki do wina?
Kieliszki do czerwonego wina powinny być wysokie z pękatą zwężającą się ku górze czarką. Kieliszki do białego wina powinny być nieco niższe, a czarka powinna mieć kształt rozkwitającego tulipana. Kryształowe kieliszki zapewnią Ci także wygodną i przyjemną degustację, a jednocześnie zostaną niezapomnianą ozdobą dla Twojego stołu.

Kieliszki do szampana i kieliszki do win musujących powinny być wąskie i wysokie. Taka budowa kieliszka zapewnia nie tylko wygodną i przyjemną degustację, chroni przed szybkim ogrzewaniem się trunku, ale także zachowuje magię bąbelków na dłużej. To właśnie bąbelki odkrywają największą rolę przy tym rodzaju alkoholi.

Szkło kolorowe: kieliszki do wina, kieliszki do szampana, kieliszki do wódki, szklanki do whisky.
Kolorowe kieliszki i kolorowe szklanki to cudowny dodatek dla Twojej aranżacji. Kolorowe kieliszki do wina ożywią każde pomieszczenie. Zachwycą wszystkich miłośników wzrokowych doznań.