Kieliszki kryształowe – prezent dla domowego sommeliera.

Wybierasz się na urodziny do smakosza wina? Zastanawiasz się czym go obdarować? Oczywiście, że butelką wina. Tylko jakie wybrać wino? Białe? Czerwone? Słodkie czy wytrawne? Sięgając na sklepową półkę po pierwszą z brzegu butelkę wina z ładną etykietą możemy według przysłowia strzelić sobie w kolano. Niestety nie zawsze cena, ładna etykieta oznaczą dobre wino.

Aby zaoszczędzić sobie upominkowej porażki, zamieńmy więc butelkę wina na stylowe, eleganckie i ekskluzywne kieliszki kryształowe. Dlaczego? Do delektowania się winem i jego prawdziwym smakiem potrzeba właściwie dobranych kieliszków do wina. W naszej ofercie znajdziecie kieliszki do czerwonego wina, kieliszki do białego wina oraz kieliszki do win musujących, a także kieliszki do prosseco.

Kieliszki kryształowe to strzał w dziesiątkę.
Szkło kryształowe jest idealnie przejrzyste. Zapewnia właściwą ocenę serwowanego wina. Kieliszki kryształowe to rzemieślniczy majstersztyk tworzony ręcznie przez artystów rzemieślników najlepszych w swoim fachu. Bogate zdobienia, z których słyną kryształy, podkreślają idealne i finezyjne kształty kieliszka. Musicie jednak pamiętać o kilku ważnych zasadach. Kieliszki kryształowe do czerwonego wina muszą być wyższe, czarka powinna być duża i pękata. Kieliszki kryształowe do białego wina powinny być nieco niższe, a ich czarka powinna przypominać rozkwitający tulipan.

Kieliszki kryształowe to prawdziwa symfonia dla każdego stołu i aranżacji, która każdej kolacji doda pałacowej wytworności, lekkości i blasku.

Kryształowe kieliszki to najwspanialsza oprawa dla tak bogatego w aromaty trunku.