Kieliszki do wódki i kieliszki do nalewek – czas na odpowiedni wybór. Tworzymy kryształową zastawę stołową. Część 2.

Kieliszki do wódki to przede wszystkim różnorodność kształtów, wzorów, pojemności oraz najwyższa jakość wykonania. o tym, w jakich kieliszkach do wódki podawać ten mocny trunek decyduje przede wszystkim gospodarz. Mogą to być klasyczne kieliszki do wódki lub kieliszki na nóżce, które zapewniają wygodną i przyjemną degustację, a także zapobiegają ogrzewaniu alkoholu ciepłem dłoni. Pojemność kieliszka do wódki również jest kwestią indywidualną, jak i jego forma. W naszej ofercie najdziecie kieliszki do wódki o pojemnościach: 25ml, 30ml, 35ml, 40ml, 50ml, 60ml.

Kieliszki o bardziej figlarnych kształtach i większej pojemności z łatwością mogą być również stosowane jako kieliszki do nalewek czy kieliszki do likieru. Nalewki bardzo dobrze prezentują się w kieliszkach kryształowych, które dają wyjątkowy efekt wizualny i bardzo dobrze rozpraszają światło. Dodatkowym atutem kieliszków kryształowych jest ręczne wykonanie. Kieliszki do likieru mogą mieć dość oszczędny, choć przy tym stylowy design, przypominający kieliszki do wódki. Właściwie dobrana forma kieliszka do wódki sprawi, że będzie można w nim serwować każdy z tych trzech trunków: wódki, nalewki, likiery.

Wybór kieliszków do wódki to przede wszystkim odzwierciedlenie gustu każdego gospodarza. Kieliszki kryształowe dzięki idealnej przejrzystości i klarowności zaprezentują nieskazitelną barwę każdego trunku. Idealne, funkcjonalne formy sprawią, że kieliszki posłużą w wielu okazjach. Na co dzień i od święta. Bogaty wachlarz wzorów sprawi, że każdy znajdzie kieliszki na miarę własnych potrzeb.