Karafki z grawerem

Karafki dzielą się na: karafki do whisky, karafki do wina, karafki na nalewki, karafki do likieru, karafki do brandy czy karafki do wódki. Bardzo często jedna karafka może posłużyć do kilku rodzajów alkoholu.

Karafka to naczynie służące głównie do efektownego rozlewania trunku, ale również jako naczynie, które pomaga we właściwym napowietrzeniu niektórych podawanych alkoholi. Właściwe napowietrzenie sprawia, że podawany alkohol uwalnia swoje głębokie i właściwe aromaty.

W naszej ofercie można znaleźć karafki do wina, które polecane są też jako: karafki do nalewek czy karafki do likieru.

Karafki kwadratowe polecane są jako: karafki do wódki, karafki do nalewek, karafki do likieru, karafki do brandy, a przede wszystkim jako karafki do whisky.

Kryształowe karafki to nie tylko prawdziwa elegancja i klasyka. Idealnie przejrzyste kryształowe szkło zaprezentuje nieskazitelną barwę każdego podawanego alkoholu oraz pomoże w ocenie jego jakości.

Karafki kryształowe wraz z kieliszkami czy szklankami tworzą wspaniałe zestawy idealne na prezent z okazji urodzin, imienin, rocznicy, ślubu, jubileuszu i wielu innych.

Oferujemy również karafki z grawerem, które zachwycą i sprawią, że każda obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo. Karafka z grawerem to wyjątkowy prezent, ale także niezwykle funkcjonalny. Posłuży nie tylko od święta, ale i na co dzień. Świetnie sprawdzi się na wyrafinowanym przyjęciu, ale także podczas rodzinnych i przyjacielskich spotkań.

Oto kilka pomysłów na prezent z grawerem:

Karafka z grawerem jako prezent na urodziny

Karafka z grawerem jako prezent z okazji ślubu lub prezent na rocznicę ślubu

Karafka z grawerem jako podziękowanie dla rodziców w trakcie wesela

Karafka z grawerem jako prezent dla szefa

Karafka z grawerem jako prezent na emeryturę

W ofercie naszego sklepu znajdziecie eleganckie i stylowe kieliszki kryształowe.