Karafki i ich rodzaje

Podczas wyboru oprawy stołu, warto zadbać również o karafki.
To nic innego, jak naczynie, służące do rozlewania trunku.
Odgrywa ono niezwykle ważną rolę przy serwowaniu trunków, które uwalniają swoje zalety podczas odpowiedniego napowietrzania.

Karafka kryształowa to jeden z najlepszych wyborów. Idealnie przejrzyste kryształowe szkło ukaże właściwą i nieskazitelną barwę każdego podanego trunku. Kryształ i jego ponadczasowy charakter sprawiają, że kryształowe naczynia z łatwością wpasują się we wszystkie aranżacje dodając im lekkości, wdzięku i elegancji. Różnorodność oferowanych wzorów gwarantuje, że każdy znajdzie szlif odpowiadający jego gustom i wymaganiom. Dodatkowym atutem jest całkowicie ręczne wykonanie, które czyni karafki niepowtarzalnymi i jedynymi w swoim rodzaju.

Funkcjonalność kryształowych produktów sprawia, że karafka do wina świetnie sprawdzi się również jako karafki na nalewki.

Karafka do whisky z łatwością może służyć jako: karafka do brandy czy karafka do wódki.

Kupując kryształowe karafki na prezent warto pokusić się o dodatkową usługę jaką jest grawer. Karafki z grawerem to niepowtarzalny i spersonalizowany prezent, który doceni każdy. Karafka z grawerem świetnie sprawdzi się z okazji wszelkich rocznic i jubileuszy, jako idealny prezent z okazji urodzin i imienin, czy jako pamiątka ślubu.