Karafka do whisky

Karafka do whisky to naczynie, które musi posiadać każdy miłośnik tego mistycznego trunku. Istnieje wiele rodzajów karafek. Od tych szklanych po kryształowe. 

Jaką wybrać i do czego służą karafki?

Karafka służy przede wszystkim do rozlewania na napoju. Przelewając whisky do karafki pozwalamy na właściwie uwolnienie jej aromatu, a ponadto prezentujemy jej cudowną barwę, która gra jedną z głównych ról podczas oceny trunku.

Kryształowa karafka do whisky pozwoli zachwycić naszych gości podczas rodzinnych, przyjacielskich spotkań i wyrafinowanych przyjęć. Bogate zdobienia –  ręcznie wykonane, właściwe załamanie światła, idealnie przejrzyste szkło kryształowe i blask bijący z kryształu zachwyci najbardziej wymagających miłośników wzrokowych doznań.

Różnorodność wzorów sprawia, że każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Uniwersalność pięknego szkła gwarantuje, że dopasuje się on do każdej zastawy stołowej i każdego wnętrza. 

Karafka z grawerem to idealny prezent dla taty, szefa, przyjaciela czy dziadka. Indywidualny grawer sprawi, że osoba obdarowana poczuje się wyjątkowo. Ponadczasowy charakter kryształu sprawia, że prezent będzie zawsze modny. Będzie zachwycał swoją elegancją i funkcjonalnością.

Kryształowa karafka może być wykorzystana jako:

  • karafka do whisky, 
  • karafka do wódki,
  • karafka do brandy, 
  • karafka do koniaku,
  • karafka na nalewki.

Poznaj także nasze kieliszki kryształowe.